ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
kod promocyjny
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
kod promocyjny
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Militarne Buty taktyczne

(48)

Turystyczne obuwie taktyczne

Buty taktyczne są niezbędne do działania nie tylko w trudnych warunkach pogodowych, ale także i w dowolnym środowisku, w którym wymagana jest odpowiednia ochrona stóp. Obuwie taktyczne przeznaczone jest do przemieszczania się w każdym terenie, począwszy od miejskiego kończąc na leśnym. Powinno zapewniać komfort podczas stąpania między innymi po śliskich kamieniach, gruzie, piasku czy korzeniach. Buty taktyczne powinny być ergonomiczne i wygodne, trwałe lekkie. Odpowiednio dobrane zapewnią właściwą cyrkulację powietrza oraz nie będą obcierać stopy. Ich podeszwy mają antypoślizgowe właściwości, a całość obuwia zapewnia wysokiej jakości ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. W naszym sklepie posiadamy różne rodzaje obuwia taktycznego, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Można u nas dostać:
- wyposażone w specjalną nieprzemakalną warstwę buty z membraną,
- letnie i przewiewne, oddychające buty przeznaczone na cieplejsze miesiące, posiadające niską cholewkę,
- ciężkie ocieplane buty zimowe, nieprzepuszczające wody,
- buty taktyczne górskie - przeznaczone do wędrówek po górach
- taktyczne obuwie przeznaczone do biegania; posiadające dobrą amortyzację pięty, charakteryzujące się lekkością i ergonomią
- buty trekkingowe używane do wędrówek po lasach lub niskich górach (wysoka bądź średnia cholewka),
- obuwie miejskie - posiadające elastyczną podeszwę, stabilne i wygodne buty przeznaczone do poruszania się po betonowej powierzchni miasta.
Wszystkie rodzaje obuwia taktycznego charakteryzują się usztywnionym stawem skokowym oraz zabezpieczeniem chroniącym wierzchnią część stopy oraz palca użytkownika przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Każdy prezentowany przez nas model to przykład niezwykle trwałego obuwia, chroniącego stopy przed nierównościami terenu, ekstremalnymi warunkami pogodowymi czy też wilgocią. Buty taktyczne ze względu na swoją jakość są często kupowane i wykorzystywane przez przedstawicieli formacji mundurowych, takich Wojsko, Policja, Straż Pożarna czy też Straż Graniczna. Znajdą jednak zastosowanie także w rękach każdej osoby, która lubi częste wypady w góry, weekendowe spacery w lesie czy też różnego rodzaju imprezy survivalowe, coraz bardziej popularne w ostatnich latach. Ze względu na zróżnicowaną ofertę naszego sklepu odpowiednią parę dla siebie znajdą wszyscy, począwszy do niedzielnych amatorów zbierania grzybów oraz łowienia ryb, poprzez myśliwych aż po przedstawicieli służb mundurowych, mających dość standardowego obuwia i poszukujących prawdziwej jakości.