ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Turystyczne ostrzałki do noży

(26 produktów)

Turystyczne ostrzałki do noży w naszym sklepie

W naszym sklepie turystycznym znajdziesz również różnego typu ostrzałki do noży. Są bardzo efektywne, cicho pracują i zawsze pomogą Ci w awaryjnej sytuacji. Dobrze naostrzą nie tylko Twój nóż, czy scyzoryk, a także otwieracze do kapsli, klucz do nakrętek, śrubokręty. Są bardzo dobrze wykonane, niewielkie, możesz łatwo je schować na przykład w plecaku i mieć je przy sobie w niemal każdej sytuacji.

 

Jak bezpiecznie stosować ostrzałki do noży

Podczas ostrzenia noży lub śrubokrętów łatwo można się zranić lub ukłuć, dlatego należy przy tej czynności zachować szczególną uwagę i ostrożność. Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo. Chwila nieuwagi może kosztować Cię utratę zdrowia i nerwów. Dostępne w sklepie turystycznym przyrządy do ostrzenia, pomogą Ci szybko i sprawnie nauczyć się tej czynności i wykonać ja poprawnie i bezpiecznie. Dobre noże są odporne na szybkie ścieranie i kiedy są naostrzone przy użyciu profesjonalnych ostrzałek – pozostają ostre przez długi czas. Oferowane przez nas ostrzałki turystyczne doskonale zdadzą egzamin nie tylko w podróży, ale też w każdej kuchni.

 

Manualna ostrzałka do noży, czy elektryczna

Na rynku są dostępne zarówno ostrzałki elektryczne jak i ręczne. Te elektryczne pozwolą Ci zaostrzyć noże w kilka minut. Używając ich zaoszczędzisz trochę czasu. Są także bezpieczne. Proponujemy również ostrzałki ręczne. Przy odrobinie wprawy za ich pomocą również w krótkim czasie jesteśmy w stanie naostrzyć stępione noże, scyzoryki i inne przedmioty. Najbardziej uniwersalna jest chyba diamentowa ostrzałka do noży . Pręt do ostrzenia posiada diamentową powłokę, ergonomiczna rękojeść wykonana jest z polimeru. Jest dość długa, przez co ułatwi Ci efektywne ostrzenia scyzoryków i noży.

 

Ostrzałki idealne do domu i na wyjazd

Oferowane ostrzałki turystyczne bez problemu możesz zabrać ze sobą w podróż do plecaka, lub torby. Zaostrzyć nóż możesz wszędzie, kiedy tylko będzie taka potrzeba. Urządzenia do ostrzenia są zaprojektowane we właściwy sposób i są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Ostrzałki są także bezpieczne. Staną się ulubionym gadżetem również w Twojej kuchni, każdy przecież lubi mieć noże ostre. Mają wygodne rączki i uchwyty, idealnie będą pasowały do każdej dłoni. Idealnie sprawdzą się w każdej kuchni oraz na wypadach turystycznych

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł