ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Turystyczne ostrzałki do noży w naszym sklepie

W naszym sklepie turystycznym znajdziesz również różnego typu ostrzałki do noży. Są bardzo efektywne, cicho pracują i zawsze pomogą Ci w awaryjnej sytuacji. Dobrze naostrzą nie tylko Twój nóż, czy scyzoryk, a także otwieracze do kapsli, klucz do nakrętek, śrubokręty. Są bardzo dobrze wykonane, niewielkie, możesz łatwo je schować na przykład w plecaku i mieć je przy sobie w niemal każdej sytuacji.

 

Jak bezpiecznie stosować ostrzałki do noży

Podczas ostrzenia noży lub śrubokrętów łatwo można się zranić lub ukłuć, dlatego należy przy tej czynności zachować szczególną uwagę i ostrożność. Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo. Chwila nieuwagi może kosztować Cię utratę zdrowia i nerwów. Dostępne w sklepie turystycznym przyrządy do ostrzenia, pomogą Ci szybko i sprawnie nauczyć się tej czynności i wykonać ja poprawnie i bezpiecznie. Dobre noże są odporne na szybkie ścieranie i kiedy są naostrzone przy użyciu profesjonalnych ostrzałek – pozostają ostre przez długi czas. Oferowane przez nas ostrzałki turystyczne doskonale zdadzą egzamin nie tylko w podróży, ale też w każdej kuchni.

 

Manualna ostrzałka do noży, czy elektryczna

Na rynku są dostępne zarówno ostrzałki elektryczne jak i ręczne. Te elektryczne pozwolą Ci zaostrzyć noże w kilka minut. Używając ich zaoszczędzisz trochę czasu. Są także bezpieczne. Proponujemy również ostrzałki ręczne. Przy odrobinie wprawy za ich pomocą również w krótkim czasie jesteśmy w stanie naostrzyć stępione noże, scyzoryki i inne przedmioty. Najbardziej uniwersalna jest chyba diamentowa ostrzałka do noży . Pręt do ostrzenia posiada diamentową powłokę, ergonomiczna rękojeść wykonana jest z polimeru. Jest dość długa, przez co ułatwi Ci efektywne ostrzenia scyzoryków i noży.

 

Ostrzałki idealne do domu i na wyjazd

Oferowane ostrzałki turystyczne bez problemu możesz zabrać ze sobą w podróż do plecaka, lub torby. Zaostrzyć nóż możesz wszędzie, kiedy tylko będzie taka potrzeba. Urządzenia do ostrzenia są zaprojektowane we właściwy sposób i są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Ostrzałki są także bezpieczne. Staną się ulubionym gadżetem również w Twojej kuchni, każdy przecież lubi mieć noże ostre. Mają wygodne rączki i uchwyty, idealnie będą pasowały do każdej dłoni. Idealnie sprawdzą się w każdej kuchni oraz na wypadach turystycznych