ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Krzesiwa i zapałki szturmowe dostępne w sklepie turystycznym

Zapraszamy Państwa do zakupu bardzo przydatnych krzesiw, które pomogą rozpalić ogień nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Dostępne u nas krzesiwa turystyczne są bardzo skuteczne i szybko rozpalają ogień. Są niewielkiego rozmiaru, możesz je z łatwością przyczepić do spodni, schować do plecaka lub kieszeni. Gdy rozbijesz gdzieś biwak lub namiot, z pewnością przyda Ci się takie krzesiwo survivalowe. Gdy będzie Ci zimno okażą się niezwykle pomocne w rozpaleniu ogniska. W naszym sklepie, zakupisz także fantastyczne zapałki sztormowe, są długie i bardzo wydajne. Zapałki noś przy sobie i pamiętaj, aby je odpowiednio zabezpieczać przed wilgocią.  Na biwaku najważniejsze jest ognisko, musimy nauczyć się je rozpalać i pielęgnować je zanim wyjdziemy w teren.

 

Krzesiwo survivalowe i inne źródła rozpalania ognia

Na biwak weź ze sobą kilka osobnych źródeł do rozpalania ognia, takich jak zapałki, krzesiwo, zestaw do rozpalania ogniska, wtedy możesz spokojnie wyruszyć i nie martwić się, że któryś zawiedzie i zostaniesz bez żadnej pomocy. Krzesiwa dostępne u nas w sklepie są  bardzo dobrej jakości i pochodzą od najlepszych producentów. Są bardzo lekkie, trwałe, odporne na różnego typu warunki i środowiska. Są gotowe do użycia niemal zawsze i wszędzie.

 

Podręczny zestaw do rozpalania ogniska

W krótkim czasie opanujesz do perfekcji  zapalanie i gaszenie ognia. Nabędziesz odpowiedniego doświadczenia, które zawsze pomoże Ci przetrwać w bardzo trudnych sytuacjach. Dobrym zastosowaniem krzesiwa w zakresie awaryjnego wzywania pomocy jest efekt świetlny. Snopy iskier i towarzyszący im błysk zbliżony jest w działaniu do lampy bardzo jasnej. Zastosowanie krzesiw to nie tylko sytuacje rozpalania ogniska, również może być wykorzystywany w działaniach typowo turystycznych. Na przykład kiedy gotujemy na butli z gazem, nawet jeśli jest bardzo wietrznie. Krzesiwo jest bardzo   wygodne i  idealnie się dopasuje do kształtu i wielkości Twojej dłoni. Pomoże Ci szczególnie w zimie, gdy każda czynność będzie dla Ciebie dużym wyzwaniem, ponieważ nasze krzesiwa są dostosowane nawet do mroźnych, ciemnych zimowych dni.