ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Krzesiwa turystyczne i survivalowe

(4 produkty)

Krzesiwa i zapałki szturmowe dostępne w sklepie turystycznym

Zapraszamy Państwa do zakupu bardzo przydatnych krzesiw, które pomogą rozpalić ogień nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Dostępne u nas krzesiwa turystyczne są bardzo skuteczne i szybko rozpalają ogień. Są niewielkiego rozmiaru, możesz je z łatwością przyczepić do spodni, schować do plecaka lub kieszeni. Gdy rozbijesz gdzieś biwak lub namiot, z pewnością przyda Ci się takie krzesiwo survivalowe. Gdy będzie Ci zimno okażą się niezwykle pomocne w rozpaleniu ogniska. W naszym sklepie, zakupisz także fantastyczne zapałki sztormowe, są długie i bardzo wydajne. Zapałki noś przy sobie i pamiętaj, aby je odpowiednio zabezpieczać przed wilgocią.  Na biwaku najważniejsze jest ognisko, musimy nauczyć się je rozpalać i pielęgnować je zanim wyjdziemy w teren.

 

Krzesiwo survivalowe i inne źródła rozpalania ognia

Na biwak weź ze sobą kilka osobnych źródeł do rozpalania ognia, takich jak zapałki, krzesiwo, zestaw do rozpalania ogniska, wtedy możesz spokojnie wyruszyć i nie martwić się, że któryś zawiedzie i zostaniesz bez żadnej pomocy. Krzesiwa dostępne u nas w sklepie są  bardzo dobrej jakości i pochodzą od najlepszych producentów. Są bardzo lekkie, trwałe, odporne na różnego typu warunki i środowiska. Są gotowe do użycia niemal zawsze i wszędzie.

 

Podręczny zestaw do rozpalania ogniska

W krótkim czasie opanujesz do perfekcji  zapalanie i gaszenie ognia. Nabędziesz odpowiedniego doświadczenia, które zawsze pomoże Ci przetrwać w bardzo trudnych sytuacjach. Dobrym zastosowaniem krzesiwa w zakresie awaryjnego wzywania pomocy jest efekt świetlny. Snopy iskier i towarzyszący im błysk zbliżony jest w działaniu do lampy bardzo jasnej. Zastosowanie krzesiw to nie tylko sytuacje rozpalania ogniska, również może być wykorzystywany w działaniach typowo turystycznych. Na przykład kiedy gotujemy na butli z gazem, nawet jeśli jest bardzo wietrznie. Krzesiwo jest bardzo   wygodne i  idealnie się dopasuje do kształtu i wielkości Twojej dłoni. Pomoże Ci szczególnie w zimie, gdy każda czynność będzie dla Ciebie dużym wyzwaniem, ponieważ nasze krzesiwa są dostosowane nawet do mroźnych, ciemnych zimowych dni.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł