ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Do czego służą multitoole

Co drugi człowiek rozumie potrzebę używania w domu narzędzi, takich jak śrubokręt, szczypce, kombinerki, ostry nóż, nożyczki, pilnik. Ale wszystkie te narzędzia zajmuje dużo miejsca. Okazało się, że problem ten można łatwo rozwiązać dzięki narzędziom wielofunkcyjnym zwanym potocznie multitool. Jeden produkt zawiera nóż z ostrym ostrzem i wszystkie powyższe narzędzia, a także wiele innych. To kompaktowe i niezawodne narzędzie wielofunkcyjne powinno znajdować się w domu każdego ekonomicznego człowieka. Multitoole nie będą zbędne podczas podróży, wędkowania lub polowania.

 

O producencie narzędzi wielofunkcyjnych Leatherman

Może to dla wielu osób wydawać się zaskakujące, ale impulsem do powstania firmy Leatherman Tool Group był brak wody w hotelu i niekończące się kaprysy starego samochodu. W 1975 roku Tim Leserman odbył 10-miesięczną podróż do Europy. Miał mało pieniędzy i musiał rozwiązać swoje problemy z samochodem na własną rękę za pomocą zwykłego składanego noża. Tim marzył o uniwersalnym multifunkcyjnym narzędziu, które oprócz ostrzy zawierałoby prawdziwe kombinerki, ale w tym czasie nic takiego nie istniało. W 1983 doszło do założenia firmy Leatherman Tool Group a od 1992 roku wielofunkcyjne narzędzia tej amerykańskiej firmy stały się popularne, rekordowy milion sprzedanych produktów odnotowano w 1993 roku.

 

Narzędzia wielofunkcyjne Leatherman

Cechy produktów Leatherman to: jakość i niezawodność, które osiąga się dzięki unikalnym technologiom produkcyjnym, najwyższej, jakości materiałom (stal, aluminium, włókno węglowe, tytan itp.). Firma Leatherman na narzędzia oraz i inne produkty daje gwarancję 25 lat. Przez cały okres gwarancji można w razie potrzeby naprawić lub wymienić narzędzie za darmo. Ponadto: wielofunkcyjność. Multitool Leatherman może posiadać od 2 do 19 funkcji, w zależności od liczby elementów w jego składzie. Niezwykła wygoda. Specjalna konstrukcja ramion, ekstraktorów, zacisków pozycji poszczególnych narzędzi, karabinków i innych urządzeń sprawia, że produkty te są tak łatwe w użyciu. Wszystkie narzędzia są kompaktowe i lekkie, co czyni je bardzo praktycznymi i całkowicie mobilnymi (zawsze można je nosić w kieszeni, na pasku, w plecaku lub torbie). Multitoole Leatherman to wyjątkowe narzędzie, które okazuje się bardzo przydatne zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Seria MUT obejmuje modele specjalnie zaprojektowane dla personelu wojskowego. Mają w konfiguracji zarówno wyjmowane, jak i stałe specjalne urządzenia do serwisowania karabinów. Seria Kick oferuje lekkie, kompaktowe modele, które zawierają najbardziej podstawowe funkcje odpowiednie do stosowania podczas trekkingu, polowania lub wędkowania.
W innych seriach wprowadzono narzędzia wielofunkcyjne Letherman (Supertool), wyposażone w dużą liczbę funkcji, które będą doskonałym pomocnikiem zarówno w domu, jak i w pracy.

 

Multitool Leatherman - najlepsze w swoim rodzaju, uznany lider na rynku

Od kilkudziesięciu lat produkty tej marki zyskują niesłychaną popularność, dziś świat zna tradycyjną, jakość i niezawodność tych narzędzi. Multitool jest trwały i odporny nawet w trudnych warunkach. Warto zauważyć, że dzięki doskonałej funkcjonalności, niezawodności, praktyczności i wygodzie narzędzia wielofunkcyjne mają bardzo rozsądną cenę.  

Multitool Leatherman Squirt PS4

Zakres tego narzędzia obejmuje nożyczki, szczypce, pilnik, dwa śrubokręty, otwieracz do butelek. Podobnie jak inne modele z tej serii, jest lekki i kompaktowy. Jest to uniwersalne narzędzie kieszonkowe odpowiednie do szerokiej gamy zadań. Jeżeli trzeba przeciąć linę, wyciągnąć gwóźdź z otworu, dokręcić łączniki narzędzie poradzi sobie z tymi zadaniami. Multitool Leatherman Squirt PS4 jest wygodne i niezawodne w działaniu, będzie służyć przez dziesięciolecia.
 

Multitool Leatherman Rebar Black Box

Bardzo ekonomiczny rozmiar w porównaniu z podobnymi modelami. Ten nowy produkt szybko znajdzie popularność wśród miłośników narzędzi multifunkcyjnych. Podobnie jak w przypadku innych modeli, szczypce zbrojeniowe są optymalnie dostosowane do dużych obciążeń. Dzięki wszystkim swoim zaletom i niewielkim rozmiarom, Rebar z pewnością stanie się niezbędnym asystentem na budowie oraz przy małych naprawach w domu.
Narzędzie wielofunkcyjne (multitoole) Rebar zawiera:
- Kombinerki płaskie
- Kombinerki uniwersalne
- Standardowy przecinak do drutu
- Przecinak do twardego drutu
- Zaciskacz do kabli
- Ostrze gładkie ze stali nierdzewnej
- Ostrze ząbkowane ze stali nierdzewnej
- Pilnik do metalu i drewna
- Duży i średni wkrętak płaski
- Wkrętak krzyżakowy
- Szydło
- Otwieracz do butelek i puszek
- Miarka (cm i cale)
- Stalowe kółko na linkę
- Narzędzie do ściągania izolacji.
 

Multitool Leatherman Skeletool

Najważniejszą jego zaletą jest kompaktowość i wszechstronność. Ten model zawiera zestaw standardowych narzędzi, które są potrzebne najczęściej. To narzędzie wielofunkcyjne zawiera nóż z ząbkowanym ostrzem, szczypce i uchwyt do bitów, a także inne narzędzia. Składane multitoole mają stosunkowo prostą i wygodną konstrukcję oraz oryginalny design. W pakiecie znajduje się standardowy element - karabinek, który działa nie tylko, jako mocowanie, ale także, jako otwieracz do butelek. Narzędzie Leatherman Skeletool zostało opracowane specjalnie do użytku w życiu codziennym, aby wykonywać małe prace. Będzie ono funkcjonalne na przykład podczas wędrówki, podróży, polowania lub wędkowania. Mała waga (tylko 142 gramy) pozwala nosić je zawsze w plecaku, torbie, a nawet w kieszeni.
 

Militarny multitool Ganzo

Od kilku lat na światowym rynku noży, jedno z wiodących miejsc zajmuje chińska firma Ganzo. Oczywiście do produkcji wybierane są tylko najwyższej, jakości materiały: stal nierdzewna 440C z wysoką zawartością węgla, trwała i odporna na różne rodzaje tworzyw sztucznych, diamentów i ściernych powierzchni kamieni szlifierskich. Multitoole Ganzo, czy Gerber to narzędzie dla osób, które chcą mieć pewność, że w każdych warunkach będą mieli pod ręką wielofunkcyjne narzędzia do naprawy. Ganzo jest kompaktowy i lekki, ale łączy w sobie wiele praktycznych narzędzi: od noża i otwieracza do butelek, przez zestaw śrubokrętów, pił. Oczywiście, centralnym elementem każdego narzędzia wielofunkcyjnego są kombinerki, które mogą być również szczypcami. Każdy rowerzysta próbuje umieścić narzędzie wielofunkcyjne w apteczce rowerowej, a turyści muszą znaleźć miejsce na to narzędzie w plecaku. Dzięki niemu można łatwo rozwiązywać problemy ze sprzętem, a nawet po prostu przymocować suwak do kurtki.
Nowoczesne narzędzia wielofunkcyjne (multitoole) firmy Ganzo to dobry wybór dla tych, którzy chcą zawsze przy sobie mieć wszystkie niezbędne narzędzia. Kompaktowy i lekki (tylko 270 gram wagi) multitool G202 pomoże w najbardziej nieoczekiwanej sytuacji. Narzędzia wykonane są ze stali 440С, co zapewnia im wyższy stopień wytrzymałości i odporności na korozję. Z multitool Ganzo G202 można wykonywać różne rodzaje pracy. 12 wymiennych elementów w zestawie pasuje do prawie wszystkich rodzajów śrub i nakrętek. Za pomocą noży i nożyczek można w razie potrzeby przeciąć nawet bardzo grube materiały. Multitol Ganzo G202 zawiera takie narzędzia: nóż ze specjalnym ostrzem, otwieracz do butelek, ściągacz izolacji, kombinerki sprężynowe, mały śrubokręt, otwieracz do puszek, nożyczki, małą piłkę. Narzędzie można zabrać ze sobą na wycieczki rowerowe, wędkowanie, polowanie, do użytku domowego.

 

Militarny multitool Ganzo G201-H

Nabywając narzędzie wielofunkcyjne Ganzo G201-H można wejść w posiadanie kompaktowego urządzenia zdolnego do wykonywania ponad 20 funkcji. Jest wystarczające do pomyślnej realizacji zadań taktycznych, ekscytujących podróży i prawie wszystkich drobnych napraw w domu. Dzięki mocnym szczypcom można pracować z drobnymi szczegółami. Same końcówki mają zęby, za pomocą, których można zaciskać obiekty o porównywalnej grubości do papieru. Wystarczający nacisk jest osiągany przez sztywną sprężynę pomiędzy częściami urządzenia, która pozwala wykonywać manipulacje bez specjalnych wysiłków. Szczypce z łatwością radzą sobie z drutem o grubości 2,5 mm.
Nożyczki z przedłużoną częścią tnącą są również sprężynowe, wygodnie jest nimi pracować jedną ręką. Narzędzie wielofunkcyjne jest wyposażone w uchwyt na bity, 3 płaskie śrubokręty i 5 sześciokątów. Aby bity nie wypadły, w uchwycie znajduje się magnes. Wkrętaki o grubej podstawie pomogą przy ciasno osadzonych śrubach. Szydło może pełnić funkcję noża, ponieważ jest dobrze wyostrzone. Piłka doskonale tnie małe gałęzie. Posiadaczowi spodoba się, jakość ostrza, nóż posiada gładkie ostrze, dobrze kroi warzywa, owoce, a nawet mięso. Nadaje się także do cięcia lin. Ze względu na optymalny poziom twardości krawędzi tnącej nie kruszy się ani nie wygina
za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł