ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Kominy taktyczne i militarne

(2 produkty)

Kominy wielofunkcyjne militarne

Chusty wielofunkcyjne, zwane też potocznie kominami, zawdzięczają nazwę swojemu kształtowi. Dzięki swojej uniwersalności mogą pełnić funkcję czapki, szalika, chusty, bandany, frotki czy nawet kominiarki. Spełniając funkcję ochronną podczas pieszych wędrówek mogą osłonić głowę przed silnym nasłonecznieniem. W czasie jesiennych wypraw mogą spełniać rolę czapki lub apaszki, które osłonią głowę lub szyję przed chłodem i wilgocią. Jeśli uwielbiasz biegać, kominy wielofunkcyjne mogą pełnić rolę frotki w lecie i szalika w zimie. Istnieją również modele chroniące głowę i szyje przed kontaktami z płomieniami. Uniwersalne kominy taktyczne mają długość 50 cm. Wykonany z przepuszczalnego latem i ogrzewającego zimą materiału, składa się z 94% elany i  6% elastanu. Jest on elastyczny i można go prać w pralce, w temperaturze 40 stopni C. Równie funkcjonalnym materiałem jest stu procentowy poliester. Kominy wykonane z materiałów niepalnych, wykonane są z polartec power dry FR.


Wygodna i funkcjonalna chusta typu komin

Chusta wielofunkcyjna to niezwykle praktyczny gadżet, który pozwoli Ci zaoszczędzić miejsca w plecaku podróżnym. Lekka, elastyczna i przyjemna w dotyku, zabezpieczy głowę lub szyję podczas górskiej wędrówki, gdzie pogoda jest zmienna a temperatury często wahają się z godziny na godzinę. Pełniąc role czapki lub szalika w chłodne dni, podczas upalnego lata może być bandaną, frotką lub chustą. Dostosowując się do kształtu każdej głowy lub szyi, pasuje do każdego rozmiaru. Dzięki temu nie ogranicza ruchów podczas uprawia sportu, bez względu na jego rodzaj. Kominy  wykonane z materiałów trudnopalnych mogą być elementem stroju bojowego strażaków. Oprócz swoich niezaprzeczalnych atutów użytkowych, komin posiada także walory estetyczne. Warto poświęcić chwilę, aby wybrać odpowiedni dla siebie wzór, w którym będziemy czuć się komfortowo.


Kominy moro

Barwa moro jest zarezerwowana dla stroju bojowego wojska, jednak jest dopuszczona do użytku przez osoby cywilne. Składające się z zielonych, brązowych lub beżowych plam, barwy maskujące pozwalają zakamuflować się podczas polowania w ostępach leśnych lub na łąkach. Do podstawowych barw moro zaliczamy: panterę pustynną, panterę leśną, multicamo i inne. Zobacz dostepne kominy wojskowe w naszym sklepie.


Komin z charakterem

Jeśli chcesz sobie dodać odwagi, kup chustę z odważnym akcentem. Postać wilka, upiornego clowna lub maska rzymskiego żołnierza pozwolą Ci na zachowanie indywidualnego charakteru. Dla wyjątkowych patriotów zostały stworzone desenie Polski Walczącej, motywy białego orła oraz husarii polskiej. Biało czerwona chusta wielofunkcyjna, jak żadna inna uwydatni twój szacunek do polskich barw narodowych. Kominy militarne wykonane z materiałów trudnopalnych nie odznaczają się żadnym, szczególnym wzorem. Nastawione są tylko i wyłącznie na funkcję użytkową. Mają chronić i zabezpieczać Cię podczas niebezpiecznych akcji.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł