ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Spodnie militarne i turystyczne

(17 produktów)

Długie i krótkie spodnie turystyczne i taktyczne

Wygoda oraz komfort są to podstawowe aspekty, na które zwracamy szczególną uwagą decydując się na zakup odzieży. Zasadniczo spodnie taktyczne są tą częścią garderoby, która jest najbardziej narażona na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i defekty. Jednak dzięki nowoczesnym tkaninom można stworzyć wytrzymałą oraz niezawodną odzież. Z tego względu warto zainteresować się, dostępnymi w naszej ofercie, spodniami turystycznymi. Sprawdzą się one w każdych okolicznościach niezależnie od warunków pogodowych, a przy tym nie krępują ruchów.

 

Kiedy sprawdzą się spodnie militarne

Mogą służyć do uprawiania turystyki, sportu, również podczas noszenia na co dzień. Praktyczne właściwości naszych spodni bez wątpienia zostaną docenione przez miłośników górskich lub terenowych wypraw, lubiących tym samym optymalne wykorzystanie przestrzeni ubioru. Oferujemy spodnie wojskowe z dodatkowymi kieszeniami, gdzie można schować telefon komórkowy bądź inne drobiazgi, a także wyposażone w taśmy, które umożliwiają mocowanie niezbędnego sprzętu. Proponujemy również spodnie turystyczne z regulowanymi nogawkami i specjalnymi wzmocnieniami w okolicach kolan oraz pośladków. W poręcznych i solidnych kieszeniach zmieści się zarówno kompas, telefon, jak i wiele innych przedmiotów, które są pożyteczne dla każdego turysty.

 

Spodnie wojskowe wzorowane na amerykańskich mundurach.

Zastosowany w nich krój umożliwia bardzo dobrą swobodę ruchów. Niewątpliwym autem jest również wykorzystanie kilku pojemnych kieszeni. W ten sposób możemy zabrać ze sobą znaczną ilość przedmiotów, bez konieczności dźwigania torby bądź plecaka. Wykonanie spodni taktycznych za pomocą zaawansowanych konstrukcji znacząco podwyższyło ich wytrzymałość, a zarazem zmniejszyło podatność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Wysoka gramatura materiału powoduje utrzymywanie prawidłowej temperatury mięśni. Wobec tego można z powodzeniem używać takie spodnie wojskowe podczas wielogodzinnych wypraw i eskapad w zimniejsze dni. Połączenie uniwersalnego kroju z wysoką funkcjonalnością powodują, że proponowane przez nas spodnie sprawdzą się jednocześnie do użytku cywilnego, jak również outdoorowo-militarnego.

 

Spodnie militarne w naszym sklepie

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko modele typowo mundurowe czy typowo cywilne. Pomimo, iż nie wyglądają jak spodnie wojskowe to ich funkcjonalność jest dużo wyższa niż standardowych spodni. Za sprawą odpowiednio dobranych materiałów  spodnie są bardziej elastyczne i nie krępują ruchów. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach miejskich, jak i podczas wypadów outdoorowych. Każda osoba, która ma na swoim koncie jakiekolwiek doświadczenie w górskich wyprawach, jest niezwykle świadoma, tego że zakupione w tym celu ubrania muszą być jednocześnie komfortowe i umożliwiające optymalną ochronę przed niespodziewanymi zmianami pogody. Właśnie dlatego, militarne spodnie turystyczne to absolutna podstawa, tuż obok odpowiedniej kurtki i butów turystycznych.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł