ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Maski ochronne - antywirusowe, antysmogowe

(2 produkty)

Rodzaje maseczek ochronnych

 

Drodzy Klienci, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą maseczek ochronnych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo maseczki z mikrofibry, maseczki bawełniane, a dla bardziej wymagających- maseczki antysmogowe z filtrem. Dzięki maseczce, możecie Państwo zapewnić sobie większy komfort i bezpieczeństwo podczas przebywania poza domem. 
 

Maseczka ochronna przed wirusami i smogiem

 

Maseczka producenta CITYMASK świetnie sprawdzi się jako ochrona przed wdychaniem szkodliwych pyłów oraz cząstek stałych będących wynikiem emisji spalin samochodowych, jak i cząstek ciekłych tworzących aerozole (pyły, dymy, mgły) do 10 x NDS. Maska ochronna przed wirusami i smogiem FS-20V FFP2 NR D(CITYMASKFS-20V) to doskonały wybór podczas codziennego przemieszczania się do szkoły, pracy, czy też podczas zakupów. Półmaska wyposażona została w zapinki ułatwiające dopasowanie oraz zawór oddechowy ułatwiający swobodne oddychanie. Jest szczelna, a przy tym efekt parowania okularów został zminimalizowany. Półmaska działa jak tarcza ochronna przed pyłami  PM2,5 i PM10 - max. do 1 000% przekroczenia norm powietrza. Posiada również certyfikat wydany przez CIOP PIB zgodny z UE 2016/425.
 

Maseczka z mikrofibry

 

Maseczka z mokrofibry to maseczka wielokrotnego użytku. Posiada atest OEKO-TEX i jest maseczką polskiego producenta. Maseczka minimalizuje ryzyko przedostania się i rozprzestrzeniania drobnoustrojów. Mikrofibra to typ mikrowłókna tworzonego przez cienkie włókna poliestrowe i poliamidowe. Odpowiednia ich kombinacja odpowiada za większą wytrzymałość, czy też nieprzepuszczalność. Maseczka jest łatwa w dezynfekcji. Po każdym użyciu wystarczy wyparzyć ją w gorącej wodzie, a następnie wysuszyć. W ofercie występują maseczki z ciekawym, odważnym printem lub w jednobarwne. Producent zadbał o to, aby maseczka nie była tylko przymusowym atrybutem, a raczej ciekawym gadżetem. 

 

Maseczka z bawełny

 

Innym rodzajem maseczki wielokrotnego użytku jest maseczka z bawełny. Została ona wykonana z wysokiej jakości oddychającego materiału. Maseczka jest dwuwarstwowa, przeznaczona do standardowego prania po każdym użyciu. Dla lepszego komfortu noszenia, producent MIRAN zastosował elastyczne tasiemki, dzięki czemu produkt jest uniwersalny i doskonale dopasuje się do każdego użytkownika. Również tutaj dostępne są różne warianty kolorystyczne.

 

Maseczka antysmogowa

 

Dla bardziej wymagających oraz osób aktywnych, dostępne są również maseczki antysmogowe firmy DRAGON. Są one odpowiedzią na potrzeby Krakowian, którzy pomimo smogu nie chcieli rezygnować z aktywności fizycznej na zewnątrz. Dostępne w ofercie maseczki Dragon Casul II to już druga generacja maseczek tego producenta. Te z nowej serii, zostały wyposażone w jednowarstwowy materiał techniczny oraz zmieniona została konstrukcja, dzięki czemu są to jedne z najlżejszych maseczek dostępnych na rynku. W maseczce wbudowany został wielowarstwowy, wymienny filtr, który zapewnia swobodne oddychanie, zatrzymując przy tym zanieczyszczenia z wdychanego powietrza, które mogłyby dostać się do płuc. Maseczka posiada filtr N99 z aktywnym węglem, który wychwytuje 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), kurzu, spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. Maseczki dostępne są w 3 rozmiarach, doskonale przylegają do twarzy, dzięki wbudowanym tasiemkom oraz metalowemu noskowi. Dostępne są w różnych kolorach. Maseczkę można czyścić pod bieżącą wodą. 

 

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł