ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
powrót do listy artykułów >>

Plecaki turystyczne i taktyczne duże

Plecaki turystyczne i taktyczne duże

Plecak taktyczny jest niezbędny dla wojska do przenoszenia ważnego ładunku i rzeczy osobistych. Ale w życiu codziennym może stać się uniwersalnym pomocnikiem, niezbędnym w podróży, podczas wycieczek do lasu czy w góry. Tak, więc, takie rozwiązania znalazły nabywców wśród osób preferujących wyprawy na łono natury i stały się plecakami turystycznymi o dużych rozmiarach.
 

Plecaki turystyczne i taktyczne duże

Żołnierz musi poruszać się w różnych warunkach pogodowych, więc plecak ma za zadanie niezawodnie chronić amunicję przed deszczem, gradem i silnym wiatrem.
 

Modele taktyczne posiadają:

- Zwiększoną ochronę przed wilgocią;
- Niezawodne wzmocnienia i wytrzymały materiał zewnętrzny;
- Wiele kieszeni i przegródek ułatwiających obsługę;
- Możliwość zapięcia dodatkowych modułów;
 

Takie plecaki są uszyte z wysokiej, jakości nylonu i cordury. Materiały te są lekkie, ale jednocześnie są w stanie wytrzymać niemal każdy test. Aby chronić rzeczy przed ulewnym deszczem, są przymocowane specjalne wodoodporne peleryny. Kolor plecaka pasuje do stroju i rodzaju terenu. Z reguły są to khaki, ciemny beż, kamuflaż ale w sprzedaży dostępne są również kolory oliwkowy, granatowy.
 

Plecak taktyczny duży


Często specjalne torby do picia są wbudowane w plecaki taktyczne. Pozwala to ugasić pragnienie bez zatrzymywania się po drodze aby nie odwracać uwagi od tego, co dzieje się wokół. Dzisiaj cywile aktywnie używają plecaków taktycznych w życiu codziennym. Specjalnie dla nich producenci zwiększyli ich użyteczną pojemność, dzięki czemu duże plecaki taktyczne/turystyczne dostępne są w pojemności od 50 do 80 litrów. Wraz z niezbędną amunicją w takim plecaku można zmieścić kilka dodatkowych zestawów ubrań lub nawet mały namiot.
 

Duże plecaki są poszukiwane przez turystów, którzy wybierają się na długie piesze wędrówki, podróżników wyjeżdżających poza granice kraju, sportowców oraz wiele innych osób. W końcu dla każdego z nich może być odpowiedni plecak turystyczny. Nawet, jeśli ktoś wybiera się z przyjaciółmi do domku na wsi lub poza miasto, powinien zadbać o odpowiedni plecak taktyczny, który jest znacznie bardziej funkcjonalna niż zwykły.
 

Cechy plecaków taktycznych i turystycznych


- Solidna konstrukcja, zapewniająca niezawodny transport dużej ilości rzeczy;
- Trwałe materiały, które pozwalają zachować kształt, a tym samym wzmocnić strukturę;
- Kolorystyka maskująca oraz inne kolory;
 

Dodatkowe szczegóły są charakterystyczne zarówno dla wariantów taktycznych i turystycznych: wszelkiego rodzaju kieszenie, mocowania itp. Sprawia to, że proces używania rzeczy jest tak wygodny i funkcjonalny, jak to możliwe.
 

Plecak turystyczny/taktyczny duży firmy Brandit Aviator 50l i 80l


Plecak Aviator 50 to idealna opcja na podróże i piesze wycieczki. Dzięki przemyślanej konstrukcji i specjalnemu składowi materiału (optymalne połączenie poliestru z powłoką wodoodporną Chlorofibre) plecak charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi. Jest trwały, może wytrzymać ciężar do 50 litrów i wykazuje maksymalną funkcjonalność. Plecy i paski są wyposażone w uszczelkę amortyzującą wstrząsy.
 

Przestronny plecak turystyczny posiada komorę główną, do której dostęp jest możliwy po otwarciu górnej pokrywy. Plecak ma dwie dodatkowe mniejsze kieszenie po obu stronach i dwie w górnej pokrywie. W jednej z kieszeni na górze znajduje się zdejmowana osłona przeciwdeszczowa. Kieszenie są zamykane na suwaki i chronione dodatkową warstwą nylonu. Plecak ma również dwie kieszenie z siatki, które są umieszczone z boku. Aby uczynić plecak wygodniejszym, został zaprojektowany z wyściełanymi plecami i paskami na ramię z miękką i sprężystą pianką oraz oddychającą tkaniną siatkową.
 

Plecak w wersji 80 litrów jest przeznaczony na długie wyprawy. Można spakować do niego wszystkie potrzebne rzeczy nawet na dwa tygodnie. Zastosowanie wzmacnianych materiałów uczyniło plecak bardziej wytrzymałym i odpornym na rozdarcia.
 

Plecak taktyczny/turystyczny duży Brandit Combat Navy 65L


Plecak taktyczny duży Brandit Combat Navy 65L to niedrogi produkt z dużą ilością miejsca. Plecak to imitacja starych niemieckich plecaków wojskowych. Projekt jest prosty, ale niezwykle praktyczny. Posiada jedną główną komorę z rękawem, do której można dostać się zarówno z góry, jak i z dołu. Na dole jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania śpiwora lub dużej kurtki.
 

Na zewnątrz plecak ma kieszenie, w których można przechowywać mniejsze rzeczy, takie jak butelki z wodą, klucze lub przekąski. Plecak jest również wyposażony w paski, dzięki czemu można na nim zamontować dodatkowy sprzęt, na przykład maty do spania. Należy pamiętać, że plecak jest wyściełany tylko w dolnej części pleców, dlatego należy unikać umieszczania w nim ostrych lub ciężkich przedmiotów. Produkt posiada regulowane wyściełane paski do noszenia i pas biodrowy. Jest to idealne rozwiązanie na wycieczki, wędrówki i festiwale.

powrót do listy artykułów >>