ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
powrót do listy artykułów >>

Plecaki wojskowe średnie

Plecaki wojskowe średnie

Główną funkcją plecaków wojskowych jest zapewnienie wygody użytkownikowi oraz niezawodności przy umieszczaniu w nim dużej ilości niezbędnych rzeczy. Ponadto taki plecak dzięki barwom kamuflażu pomaga stać się mniej zauważalnym w środowisku. Projekt plecaka różni się od produktów, które są używane do noszenia, na co dzień lub podczas jednodniowych wycieczek turystycznych, dotyczy to zarówno wyglądu, jak i funkcjonalności. Plecaki wojskowe średnie będą odpowiednie dla podróżników, którzy pokonuje duże odległości.
 

Plecaki wojskowe średnie


W terenie trudne przejścia, lub szczególnie trudne warunki atmosferyczne można napotkać w mgnieniu oka. Jeśli chodzi o materiał, z którego produkowane są plecaki jest on również specyficzny i dobrany tak, aby nie przemoczyła się odzież, produkty żywnościowe. Najczęściej w takich produktach jest duża pojemność, plecaki wojskowe średnie mają odpowiednie wymiary od 30 do 40 litrów, aby zmieścić wszystkie potrzebne rzeczy na kilkudniowy wypad za miasto.
 

Plecaki turystyczne


Dzięki takiemu zestawowi niepodważalnych zalet stały się one bardzo popularne nie tylko wśród miłośników militariów, ale także wśród ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez przygód i wypadów w naturę. Wędkarstwo, długie wycieczki piesze są wielokrotnie łatwiejsze, natomiast dla osób wykonujących określone czynności, takie jak fotograf przyrodnik, taki plecak jest koniecznym zakupem.
 

Plecaki militarne średniej wielkości


Kilka powodów, dla których warto kupić plecak wojskowy średni

Porównując zwykły plecak miejski i plecak wojskowy, natychmiast trzeba zwróć uwagę na oczywiste zalety tego ostatniego:
- Materiałem do produkcji plecaka wojskowego jest to wodoodporny poliester o wysokiej wytrzymałości, cordura 500d tj. tkanina wysoce odporna na przetarcia.
- Szerokie miękkie szelki, duża liczba dodatkowych pasów mocujących plecak  pozwala na równomierne rozłożenie obciążenia.
- Wyposażony w kieszenie siatkowe i hydracyjne
- Duża liczba funkcjonalnych kieszeni
- Trwałość sprzętu. Każdy wojskowy plecak jest wykonany z materiałów odpornych na agresywne wpływy środowiska. Nawet po kilku latach użytkowania akcesoria i tkanina pozostają w dobrej formie, w przeciwieństwie do turystycznych plecaki wojskowe są wyposażone w system szybkiego mocowania dodatkowych modułów (MOLLE).
 

Plecaki wojskowe średnie firmy Helikon


Plecak wojskowy jest niezbędną rzeczą dla miłośników turystyki ekstremalnej. Różni się od zwykłych plecaków turystycznych tym, że projekt jest przemyślany w najmniejszym szczególe. Zaprojektowane z myślą o siłach specjalnych i użyciu w wojsku, wyposażone są w systemy potrzebne do ułatwienia transportu rzeczy niezbędnych do przeżycia. Ponadto plecaki wojskowe średnie Helikon posiadają optymalne wymiary do spakowania wszystkich niezbędnych rzeczy, są bardzo trwałe i wodoodporne.
 

Plecak wojskowy Helikon


Plecak wojskowy średni Helikon o pojemności 35 litrów składa się z dwóch dużych przegródek z zamkiem błyskawicznym z różnymi kieszeniami wewnętrznymi z siatki, dwoma małymi kieszeniami z przodu i zintegrowaną kieszenią z rzepem. Wszystkie przegródki zamykane są mocnymi dwustronnymi zamkami błyskawicznymi. Klapę zamyka się dwoma klamrami. Ergonomiczne szelki o szerokości około 5 cm, z możliwością regulacji długości. Dodatkowo plecak jest wyposażony w system wentylacji i regulowany pasem biodrowym na zapięciu. Po bokach plecaka znajdują się po dwie taśmy kompresyjne mogące posłużyć do przenoszenia karimaty. Plecak ma boczną regulację w zależności od obciążenia plecaka, a także system Molle na zewnątrz do zawieszania dodatkowych modułów.
 

Plecak wojskowy średni Helikon o pojemności 40l wykonany jest również z wytrzymałego materiału Cordura i ma zwartą, wygodną konstrukcję bez żadnych dodatków, które wpływają na wagę produktu. Plecak posiada główną komorę do załadunku pionowego i bocznego, komorę na system do przenoszenia butelki na wodę oraz zawór kompresyjny, który może być używany do transportu kasku lub innych przedmiotów. Ponadto posiada regulowane pasy na pasku i klatce piersiowej i kieszeń na małe rzeczy. Plecak będzie interesujący nie tylko dla turystów, ale także dla wędkarzy, myśliwych, a także dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, ponieważ troki z taśmy Molle / Pals pozwalają na rozszerzenie jego funkcjonalności poprzez zawieszenie na nich dodatkowego wyposażenia.
 

Plecaki wojskowe średnie firmy Brandit


Plecak wojskowy średni Brandit o pojemności około 40 litrów z miękkim tyłem, wyłożonym siatką dla zapewnienia przewiewności i komfortu, 2 głównymi przegródkami z dwustronnym zamkiem błyskawicznym, co umożliwia pełne otwarcie plecaka. Ponadto w plecaku znajduje się, wkładka kieszonkowa na system do przechowywania picia. Jest to uniwersalny plecak wykonany z mocnego poliestru z impregnacją PU, aby zapewnić dodatkową ochronę zawartości przed opadami. Uniwersalny system Molle do dodatkowego wyposażenia oraz trwały uchwyt do przenoszenia plecaka.
 

Duża pojemność plecaka pozwoli nosić wszystko, czego użytkownik potrzebuje, a w przednich kieszeniach można umieścić najbardziej potrzebne rzeczy, latarkę lub składany nóż. Dzięki prawidłowej budowie plecaka i ergonomicznemu przyleganiu do pleców, nawet przy dużym obciążeniu, można czuć się komfortowo. Plecaki wojskowe średnie są świetne do operacji taktycznych, miejskich lub do uprawiania turystyki pieszej.
 

powrót do listy artykułów >>