ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Plecaki turystyczne i taktyczne duże

(4 produkty)

Plecaki turystyczne duże

Na najdłuższe wędrówki będzie to niewątpliwie nasz najlepszy przyjaciel, którego pojemność wynosić już będzie ponad 40 L. Ich głównymi zaletami są wysokiej jakości, wodoodporna oraz wytrzymała tkanina, bardzo solidne wzmocnienia oraz regulowany system nośny. Posiadają wiele przestrzeni, dzięki, która pozwoli skompletować sprzęt zarówno do celów turystycznych, jak i służbowych (np. eskapad wojskowych czy myśliwskich) Gdyby Odyseusz mógł zabrać ze sobą plecak na swoją tułaczkę bez wątpienia wziąłby ten rodzaj! Posiadamy w ofercie duże plecaki turystyczne w militarnym stylu o pojemnościach 50, 65 oraz 80 litrów.

 

Stelaż dużego plecaka turystycznego

Warto zatrzymać się by opisać funkcje stelaża, ponieważ jest on bardzo przydatny właśnie w tym rodzaju plecaków. Dzięki niemu dobrze trzyma się na pasie biodrowym, a ułożone w nieodpowiednim miejscu w dużym plecaku nie naciskają nam na plecy. W dzisiejszych czasach stelaże, są bardzo dobrze wyprofilowane, aby zapewnić jak największy komfort podczas wycieczki. Wyróżnia się dwa rodzaje stelaży, a mianowicie : wewnętrzny, który jest lżejszy oraz zewnętrzny, który lepiej się rozkłada, przy czym komplikuje spacer przez zarośla, które się o niego zaczepiają.

 

Czy przy wyborze plecaka płeć ma znaczenie?

Odpowiedź brzmi, tak i nie. Dlaczego ? Wielkość plecaka powinna być dopasowana do wzrostu, co za tym idzie im człowiek ma mniej wzrostu - tym mniejszy powinien być plecak. Nie jest to kwestia obowiązkowa, jednak wygoda podróży może mieć przy tym kolosalne znaczenie. Tak więc duży plecak taktyczny nie jest dla każdego. Przy wyborze asortymentu kobiety również powinny zwrócić uwagę regulację długości szelek oraz pas biodrowy. Minimalne detale mogą czasami odwrócić oraz wpłynąć na losy naszej wycieczki.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł