ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
RABAT 5% ubraniawędrówkabushcraftbezpieczeństwobezpieczeństwo i bhp RABAT 5%
EAN:5901691615205
kod:DO-1520
Lornetka Delta Optical Sailor 7x50 C1 z kompasem
Lornetka Delta Optical Sailor 7x50 C1 z kompasem Lornetka Delta Optical Sailor 7x50 C1 z kompasem Lornetka Delta Optical Sailor 7x50 C1 z kompasem
Lornetka Delta Optical Sailor 7x50 C1 z kompasem Lornetka Delta Optical Sailor 7x50 C1 z kompasem
wyślij zapytanie
średnia ocena: 4.97
oceń:
     

trwa wysyłanie opinii...

Lornetka Delta Optical Sailor 7x50 C1 z kompasem (DO-1520)

całkowicie wodoodporna lornetka dla marynarzy

699

produkt niedostępny

darmowa dostawa
PayU
opcja zamówień tel. 32 445-74-07 pn-pt 9-21:00 KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
dostępność: niedostępny
dostawa:
DARMOWA, za GRANICĘ (do krajów UE) za 55 zł (stały koszt)
producent:
rodzina produktów :
DO-1520
gwarancja :
24 m-ce
wymiary :
200 x 80 x 150 mm
waga produktu :
890 g
przybliżenie :
7x
średnica obiektywu :
50 mm
pole widzenia (m /100m) :
13,2 m
źrenica wyjściowa :
7,1 mm
odległość od oka :
23 mm
korekcja dioptryczna okularu :
tak +/-5
powłoka antyrefleksyjna :
MgF
rodzaj pryzmatów :
porro (BaK4)
Delta Optical Sailor 7x50 C1 (DO-1520)  to produkt polskiej firmy Delta Optical zajmującą się sprzętem optycznym (lornetkami, lunetami, mikroskopami, termowizorami, noktowizorami) od 1989 roku. Firma skupia się od początku swego istnienia na ukazaniu w soczewkach swoich produktów piękna wszechświata. Dedykowane są dla profesjonalistów astronomów, myśliwych, ornitologów, służb mundurowych, ratowników medycznych. Grupy zawodowe, które poszukują wysokiej jakości sprzętu optycznego wybierają produkty firmy Delta Optical.

Technologie użyte w lornetkach i lunetach są cały czas rozwijane i ulepszane, co pozwala pasjonatom i profesjonalistom używać coraz lepszego i nowocześniejszego sprzętu.

Lornetka Sailor 7x50 C1 dedykowana jest do obserwacji na wodzie. Spełniająca swoje zadanie w grupie zawodowej marynarzy czy dokerów. Wyróżniającym elementem tej lornetki i jakże jednocześnie genialnym  jest połączenie z kompasem, który jest niezastąpionym narzędziem dla wyżej wymienionych grup zawodowych.

Swoje zastosowanie znajdzie również w realizacji swoich hobby choćby podczas spływów kajakowych, pontonowych  jak i na żaglach gdyż jest niezatapialna i w pełni wodoszczelna. Aby łatwiej ją było dostrzec została wyposażona w żółte elementy. Jest to innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju produkt marki Delta Optical.

Warto jedynie trzymać ją na uwięzi, aby w razie wypadnięcia za burtę, nie odpłynęła zbyt daleko. To jednak nie koniec jej zalet. Wbudowany podświetlany kompas jest widoczny w torze optycznym lornetki oraz dalmierz optyczny, pozwalający na obliczenie odległości na podstawie znanej wysokości obiektu i odwrotnie. Dla łatwiejszej kalkulacji na jednym z obiektywów lornetki umieszczono odpowiedni przelicznik.

Delta Optical Sailor 7x50 oparta została na klasycznej konstrukcji Porro z wygodnym, indywidualnym systemem ustawiania ostrości dla każdego oka. Niezwykle praktyczną funkcjonalność tej lornetki, uzupełniają jej uniwersalne parametry i bardzo dobre własności optyczne. Jasny i klarowny obraz uzyskiwany jest dzięki wysokiej jakości pryzmatom ze szkła BaK-4 oraz warstwom antyodbiciowym, które pokrywają wszystkie elementy optyczne lornetki. Gwarantuje to wysoką transmisję światła i kontrastowe obrazy, którymi cieszyć się będziemy
w trakcie naszego rejsu.

W zestawie:
  • pokrowiec
  • pasek do pokrowca
  • pasek na szyję
  • zakrywki na okulary/obiektywy
  • ściereczka do czyszczenia optyki

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł