ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
RABAT 5% ubraniawędrówkabushcraftbezpieczeństwobezpieczeństwo i bhp RABAT 5%
EAN:5908262115553
kod:90CTG45
wiatrówka - karabinek AIRMASTER 90 TG camo 4,5 mm
PROMOCJA
wiatrówka - karabinek AIRMASTER 90 TG camo 4,5 mm wiatrówka - karabinek AIRMASTER 90 TG camo 4,5 mm wiatrówka - karabinek AIRMASTER 90 TG camo 4,5 mm
wiatrówka - karabinek AIRMASTER 90 TG camo 4,5 mm wiatrówka - karabinek AIRMASTER 90 TG camo 4,5 mm wiatrówka - karabinek AIRMASTER 90 TG camo 4,5 mm
wyślij zapytanie
średnia ocena: 4.85
oceń:
     

trwa wysyłanie opinii...

wiatrówka - karabinek AIRMASTER 90 TG camo 4,5 mm (90CTG45)

turecka, polimerowa wiatrówka w taktycznym malowaniu

570 599

produkt niedostępny

darmowa dostawa
PayU
opcja zamówień tel. 32 445-74-07 pn-pt 9-21:00 KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
dostępność: niedostępny
dostawa:
DARMOWA, za GRANICĘ (do krajów UE) za 55 zł (stały koszt)
producent:
zezwolenie :
nie jest wymagane
rodzina produktów :
90CTG45
prędkość początkowa :
240 m/s
kaliber śrutu :
4,5 mm
rodzaj śrutu :
diabolo
rodzaj zasilania :
sprężyna
długość lufy :
455 mm
długość całkowita :
1143 mm
waga produktu :
2850 g
bezpiecznik :
manualny
kaliber :
4,5 mm
regulowane przyrządy celownicze :
tru-glo
rodzaj dźwigni naciągu sprężyn :
klasyczny / łamana lufa
rodzaj kolby/szkieletu :
polimer
rodzaj lufy :
gwintowana
system spustowy :
regulowany
szyna akcesoryjna :
11 mm
tryb strzelania :
jednostrzałowy
Wiatrówka karabinek AirMaster 90 TG Camo to doskonały wybór dla osób szukających karabinka z klasycznie łamaną lufą, dobrych parametrach strzeleckich i minimalistycznym designie, nawiązującemu do sztucerów myśliwskich.

AirMaster 90 TG kal. 4,5 mm to karabinek, który idealnie nadaje się do strzelania rekreacyjnego i z pewnością będzie stanowił dużą atrakcję podczas spotkań towarzyskich lub rodzinnych na świeżym powietrzu.

Łoże karabinka AirMaster 90 TG wykonano z lekkich i bardzo wytrzymałych jednocześnie polimerów, o dużej odporności na udar mechanicznyoraz niemal całkowicie niewrażliwych na działanie warunków wody i warunków pogodowych. Zastosowanie materiałów kompozytowych praktycznie eliminuje konieczność konserwacji łoża, jak ma to miejsce 
w przypadku osad drewnianych, a do jego czyszczenia wystarczy miękki materiał z dodatkiem delikatnego środka myjącego. Na matowej powierzchni łoża, producent dodał gumowane, antypoślizgowe wstawki (chwyt pistoletowy i łoże) poprawiające chwytność oraz podnoszące walory estetyczne wiatrówki. Pomimo sporego gabarytu (długość całkowita 1143 mm) i masie bliskiej 3 kilogramów, karabinek jest bardzo dobrze wyważony i mogą z niego komfortowo strzelać również Kobiety i młodzież.

Łoże wiatrówki AirMaster 90 TG kal. 4,5 mm jest zakończone kolbą z symetryczną baką Monte Carlo, umożliwiającą wygodne strzelanie osobom prawo-, 
i leworęcznym. Powstający po strzale odrzut jest odczuwalnie niwelowany dzięki zastosowaniu gumowanej stopki kolby 
o elastycznej konstrukcji.

Kompresja powietrza dokonywana jest w tradycyjny sposób, poprzez "łamanie lufy", czyli najbardziej popularną i wygodną metodę stosowaną w wiatrówkach sprężynowych. 
Lufa zakończona jest kompensatorem, ułatwiającym naciąganie sprężyny, co jest szczególnie istotne przy dłuższym strzelaniu.

Karabinek, oprócz gwintowanej lufy, posiada również precyzyjny system spustowy o dwustopniowej regulacji, pozwalającej dostosować parametry pracy spustu do indywidualnych preferencji Strzelca.

Wiatrówka AirMaster 90 TG została wyposażona 
w nowoczesne przyrządy celownicze Tru-Glo. System włókien światłowodowych o kontrastowej kolorystyce, osadzonych na muszce i szczerbinie, znacznie ułatwia i przyspiesza zgrywanie przyrządów na celu. Dodatkowo światłowodowe znaczniki przewodzą pobierane z otoczenia światło, dzięki czemu przyrządy celownicze są dobrze widoczne przy słabym lub szczątkowym oświetleniu, co pozwala prowadzić strzelanie nawet po zmroku.

Na grzbiecie karabinka zastosowano standardową szynę montażową 11 mm do montażu celowników optycznych, nieocenionych przy strzelaniu precyzyjnym na większych dystansach.

Wiatrówka sprężynowa została wyposażona w bezpiecznik manualny, znajdujący się w obrębie kabłąka bezpośrednio przed językiem spustowym. Takie usytuowanie jest nie tylko ergonomiczne, nie dekoncentruje również strzelca i nie wymusza zmiany chwytu.

AirMaster 90 TG Camo to prosty, niezawodny karabinek pneumatyczny, o solidnej konstrukcji, dużej prędkości początkowej i celności, wszystko to w przystępnej cenie 
i markowej jakości.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł