ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
RABAT 5% ubraniawędrówkabushcraftbezpieczeństwobezpieczeństwo i bhp RABAT 5%
EAN:5908262163639
kod:2252150
wiatrówka - pistolet maszynowy UMAREX EBOS
PROMOCJA
wiatrówka - pistolet maszynowy UMAREX EBOS wiatrówka - pistolet maszynowy UMAREX EBOS wiatrówka - pistolet maszynowy UMAREX EBOS
wiatrówka - pistolet maszynowy UMAREX EBOS wiatrówka - pistolet maszynowy UMAREX EBOS wiatrówka - pistolet maszynowy UMAREX EBOS
wiatrówka - pistolet maszynowy UMAREX EBOS wiatrówka - pistolet maszynowy UMAREX EBOS
wyślij zapytanie
średnia ocena: 4.89
oceń:
     

trwa wysyłanie opinii...

wiatrówka - pistolet maszynowy UMAREX EBOS (2252150)

niesamowita zabawa na długie godziny dla całej rodziny

429 999

produkt niedostępny

darmowa dostawa
PayU
opcja zamówień tel. 32 445-74-07 pn-pt 9-21:00 KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
dostępność: niedostępny
dostawa:
DARMOWA, za GRANICĘ (do krajów UE) za 55 zł (stały koszt)
producent:
zezwolenie :
nie jest wymagane
rodzina produktów :
2252150
prędkość początkowa :
165 m/s
rodzaj śrutu :
bb
pojemność magazynka :
400 / 24 szt.
rodzaj zasilania :
CO2 + 6 x AA
długość lufy :
246 mm
długość całkowita :
629 mm
waga produktu :
1360 g
bezpiecznik :
tak
kaliber :
4,46 mm
rodzaj kolby/szkieletu :
polimer
rodzaj lufy :
gładka
system spustowy :
DAO
szyna akcesoryjna :
22 mm
tryb ognia :
pojedynczy / seria
tryb strzelania :
wielostrzałowy
Wiatrówka pistolet Umarex EBOS to jedyny na rynku pistolet maszynowy w formie wiatrówki zasilany kapsułą CO2 88 g,
z regulacją szybkostrzelności i kontrolą długości serii. Wygląd wiatrówki jest wzorowany na najnowocześniejszych konstrukcjach pistoletów maszynowych, wykonano ją z lekkich i wytrzymałych polimerów, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym charakteryzuje się niewielką masą, co pozwala na jej użytkowanie przez każdego strzelca bez względu na wiek i płeć.

Rewolucyjność pistoletu Umarex EBOS polega na zastosowaniu dwóch systemów zasilania: pierwszy z nich to układ gazowy, korzystający z niezwykle wydajnej kapsuły CO2 88 g, a drugi to system elektroniczny, za pomocą którego regulujemy szybkostrzelność i długość wystrzeliwanych serii. Kapsuła CO2 jest montowana w tubusie kolby, jeden pojemnik z gazem wystarcza do oddania około 500 strzałów z prędkością początkową bliską 165 m/sek.

Układ elektroniczny umożliwia ustawienie szybkostrzelności na 300, 400 lub nawet 500 strzałów na minutę, dokonuje się tego za pomocą przełącznika znajdującego się po prawej stronie przedniej części korpusu. Suwak znajdujący się po przeciwnej stronie wiatrówki służy do wyznaczania trybu ognia. Do wyboru mamy trzy opcje: strzał pojedynczy i serię 4 lub 8 kulek. Elektroniczny system spustowy jest zasilany za pomocą 6 baterii AA (brak w zestawie) umieszczanych w chwycie pistoletowym. Amunicję wiatrówki stanowią kulki stalowe 4,46 mm.
W przypadku modelu Umarex EBOS zapewniają one niezwykle spektakularne efekty trafień seriami w różnorodne cele. Podczas takiej zabawy, każdy strzelec poczuje niesamowite emocje wywołane przez dużą siłę rażenia tej wiatrówki. Dźwięk wystrzału serii kulek potęguje niesamowite wrażenia.
Komora zasobnika mieści aż 400 kulek BB, które dosyłamy do zintegrowanego, wewnętrznego magazynka metodą grawitacyjną, poprzez energiczne podniesienie i opuszczenie wiatrówki. Dzięki temu możemy ograniczyć do minimum częstotliwość uzupełniania amunicji i spokojnie zajmować się zabawą.

Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni bezpiecznik nastawny, umiejscowiony za selektorem trybu ognia. Po jego przełączeniu w pozycję S ('safe') możemy bez obaw przemieszczać się z naładowaną bronią pneumatyczną. Zareaguje ona na ściągnięcie języka spustowego dopiero po ustawieniu selektora
w pozycji F ('fire'). Dzięki temu rozwiązaniu jest to bardzo bezpieczna wiatrówka, którą bez obawy możemy dać w ręce osoby, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z takimi produktami.

Umarex EBOS poza niesamowitą szybkostrzelnością, zaskakuje również niespotykaną dotąd precyzją strzałów. Możemy oddawać z niego bardzo celne strzały na odległość do 15 metrów, nawet seriami, co czyni go doskonałym narzędziem do strzelania dynamicznego. Ten charakter broni pneumatycznej dodatkowo podkreślają zdejmowany chwyt taktyczny i wygodna kolba, pozwalające kontrolować wiatrówkę podczas szybkiego składania się do strzału i płynnego przechodzenia pomiędzy kolejnymi ostrzeliwanymi celami. Regulowana w pionie i poziomie szczerbinapozwala dostosować punkt celowania do odległości, na jaką prowadzimy ogień, co ma dodatkowy pozytywny wpływ na celność EBOS.

Na korpusie pistoletu wiatrówkowego znajdują się dwie szyny montażowe służące do instalacji dodatkowego wyposażenia taktycznego, może być to latarka, kolimator czy celownik laserowy, które nadadzą EBOS dodatkowego militarnego charakteru i pozwolą poszerzyć wachlarz możliwości zabawy.

Pistolet wiatrówkowy EBOS to rewolucyjne rozwiązanie, gwarantuje on niesamowite wrażenia wszystkim użytkownikom. To idealna propozycja dla osób pragnących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Wysoka jakość wykonania konstrukcji, tak charakterystyczna dla produktów firmy Umarex, sprawi, że wiatrówka ta posłuży swojemu właścicielowi przez długi czas
i przyniesie mu wiele satysfakcji.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł