ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
RABAT 5% ubraniawędrówkabushcraftbezpieczeństwobezpieczeństwo i bhp RABAT 5%
EAN:5908262159991
kod:600.21.32
wiatrówka - karabinek WALTHER CENTURY GT
PROMOCJA
wiatrówka - karabinek WALTHER CENTURY GT wiatrówka - karabinek WALTHER CENTURY GT wiatrówka - karabinek WALTHER CENTURY GT
wiatrówka - karabinek WALTHER CENTURY GT wiatrówka - karabinek WALTHER CENTURY GT wiatrówka - karabinek WALTHER CENTURY GT
wiatrówka - karabinek WALTHER CENTURY GT wiatrówka - karabinek WALTHER CENTURY GT
wyślij zapytanie
średnia ocena: 4.95
oceń:
     

trwa wysyłanie opinii...

wiatrówka - karabinek WALTHER CENTURY GT (600.21.32)

wysokiej jakości wiatrówka topowego producenta

998 1.569

produkt niedostępny

darmowa dostawa
PayU
opcja zamówień tel. 32 445-74-07 pn-pt 9-21:00 KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
dostępność: niedostępny
dostawa:
DARMOWA, za GRANICĘ (do krajów UE) za 55 zł (stały koszt)
producent:
zezwolenie :
nie jest wymagane
rodzina produktów :
600.21.32
prędkość początkowa :
180 m/s
rodzaj śrutu :
diabolo
rodzaj zasilania :
sprężyna
długość lufy :
400 mm
długość całkowita :
1095 mm
waga produktu :
4240 g (z lunetą)
bezpiecznik :
automatyczny
kaliber :
5,5 mm
regulowane przyrządy celownicze :
brak
rodzaj dźwigni naciągu sprężyn :
klasyczny / łamana lufa
rodzaj kolby/szkieletu :
polimer
rodzaj lufy :
gwintowana
system spustowy :
regulowany
szyna akcesoryjna :
11 mm
tryb strzelania :
jednostrzałowy
Wiatrówka Walther Century GT to wysokiej jakości karabinek sprężynowy z lunetą, przeznaczony do precyzyjnego treningu strzeleckiego. Karabinek od początku do końca został wyprodukowany w Niemczech, a kontrola jakości na każdym etapie produkcji gwarantuje jego najwyższą jakość.

Walther Century GT został wyposażony w tłok o średnicy 30 mm, który zapewnia maksymalną energię. Wysoką kulturę pracy oraz przyjemność ze strzelania gwarantuje pierścień z tworzywa, który odpowiada za gładkie przesuwanie się tłoka w cylindrze.

System klasycznego naciągu sprężyny poprzez złamanie lufy wspomaga bardzo precyzyjnie działająca dźwignia zwalniająca lufę. Blokada klinowa lufy unieruchamia ją w pozycji zamkniętej, co zwiększa bezpieczeństwo oraz znacznie zwiększa powtarzalność strzałów. Takie rozwiązanie sprawia, że jest to celna wiatrówka na wiele pokoleń.

Wyjątkowo precyzyjny mechanizm spustowy XM z regulacją luzu i siły nacisku pozwala oddawać wyjątkowo precyzyjne strzały na dalekich odległościach. Można powiedzieć, że przy takim karabinku wyniki na tarczy ograniczają już tylko umiejętności strzelca, a jak to z umiejętnościami bywa - trening czyni mistrza.

Dzięki zastosowaniu aluminiowego dociążnika lufy, karabinek jest idealnie wyważony. Przy odpowiednim chwycie można bez problemu wyczekiwać najlepszego momentu na oddanie strzału nie martwiąc się, że karabinek zacznie się bujać w rękach. Dociążnik został zakończony gwintem 1/2 UNF, który pozwala na zamontowanie tłumika.

Wiatrówkę wyposażono w sprawdzoną przez lata, wysokiej jakości lunetę Walther 6x42, która dzięki dużej średnicy obiektywu zapewnia bardzo dobrą jasność obrazu. Pierścień regulacji paralaksy w lunecie pozwala na strzelanie na dużym zakresie odległości. W zestawie otrzymujemy również solidny montaż lunety, przeznaczony do karabinków o dużej mocy.

Bezpieczeństwo strzelca zwiększa bezpiecznik automatyczny, który po naciągnięciu sprężyny nie pozwala na oddanie niekontrolowanego strzału. Został on umiejscowiony pod kciukiem, przez co jego obsługa jest bardzo łatwa i intuicyjna.

Łoże karabinka zostało zrobione z nowoczesnego polimeru, który jest odporny na wgniecenia, pęknięcia czy zadrapania,
a jednocześnie wymaga mniej konserwacji od drewna. Smukła, zgrabnie wyprofilowana kolba pozwala na szybkie i wygodne złożenie się do strzału nawet najbardziej wymagającym strzelcom. Kolbę zakończono gumową stopką, która absorbuje odrzut przy strzelaniu.

Karabinek Walther Century GT przez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań oraz niemiecką precyzję wykonania jest wiatrówką,
z którą możemy przez wiele lat konkurować z najlepszymi strzelcami.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł