ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
RABAT 5% ubraniawędrówkabushcraftbezpieczeństwobezpieczeństwo i bhp RABAT 5%
EAN:705442012610
kod:29TLCT
noż Cold Steel Voyager LG. Tanto Plain Edge BD1
noż Cold Steel Voyager LG. Tanto Plain Edge BD1 noż Cold Steel Voyager LG. Tanto Plain Edge BD1 noż Cold Steel Voyager LG. Tanto Plain Edge BD1
wyślij zapytanie
średnia ocena: 4.85
oceń:
     

trwa wysyłanie opinii...

noż Cold Steel Voyager LG. Tanto Plain Edge BD1 (29TLCT)

wytrzymały nóż topowego producenta dla wymagających

45

produkt niedostępny

PayU
opcja zamówień tel. 32 445-74-07 pn-pt 9-21:00 KOSZT DOSTAWY - PŁATNOŚĆ - ZWROT
dostępność: niedostępny
dostawa:
od 10 zł, darmowa od 199 zł, za GRANICĘ (do krajów UE) za 55 zł (stały koszt)
producent:
rodzina produktów :
29TLCT
długość ostrza :
102 mm
długość całkowita :
235 mm
waga produktu :
133 g
materiał rękojeści :
grivory
przeznaczenie :
EDC (Every Day Carry)
rodzaj blokady ostrza :
triad lock
rodzaj ostrza :
plain
gatunek stali ostrza :
CTS BD1
typ noża :
składany
typ głowni :
tanto
Nóż Cold Steel Voyager Large to optymalnej wielkości składany nóż EDC – codziennego użytku, charakteryzujący się świetnymi właściwościami użytkowymi oraz ponadprzeciętną wytrzymałością.

Głownia modelu Cold steel Voyager Large posiada uniwersalną
i praktyczną długość 4” (10 centymetrów). Jest to rozmiar pozwalający na wygodne przenoszenie przy jednoczesnej gwarancji wykonania wszystkich czynności przewidzianych dla porządnego noża EDC – codziennego użytku. Z powodzeniem wykonamy dowolne prace kuchenne począwszy od porcjowania mięsa przez krojenie warzyw i owoców na artystycznym wycinaniu ozdób kończąc. Zastosowania nie ograniczają się jedynie do prac kuchennych. Z powodzeniem nóż sprawdzi się w terenie podczas wypraw rekreacyjno – turystycznych czy wyjazdach wakacyjno – rodzinnych. Mówiąc krótko – nóż do wszystkiego.

Głownia została wykonana z bardzo dobrej stali stopowej CTS BD1, która została wyprodukowana przez amerykańską hutę Carpenter. Dzięki profesjonalnej obróbce cieplnej (proces hartowania) nóż bardzo dobrze i długo trzyma ostrość roboczą i jednocześnie pozwala na bezproblemowe ostrzenie. Ważną zaletą jest nierdzewność, którą docenimy podczas codziennej eksploatacji.

Głownia o kształcie tanto charakteryzuje się wytrzymałym
i mocnym czubkiem o dobrych właściwościach penetrujących. Dzięki zastosowaniu praktycznego szlifu wklęsłegonóż bardzo dobrze tnie i nie klinuje się podczas pracy. Krawędź tnąca jest fabrycznie naostrzona do bardzo wysokiego poziomu, pozwalając na efektywną pracę już po wyjęciu noża z pudełka.
Do otwierania jedną ręką służy stalowy kołek z możliwością jego demontażu. Na głowni zostały naniesione oznaczenia, takie jak nazwa producenta, kraj pochodzenia oraz rodzaj stali.

Rękojeść modelu Cold Steel Voyager Large Tanto zostałą wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa Griv-Ex™, które zostało wzmocnione za pomocą pełnych, stalowych linersów. Takie połączenie gwarantuje wystarczającą sztywność
i niezawodność całej konstrukcji. Na śrubie osi główniej znajdują się miedziane podkładki, które odpowiadają za płynność pracy klingi. Rękojeść została zaprojektowana
z uwzględnieniem priorytetu, jakim miała być ergonomia. Osiągnięty efekt jest w 100% zadowalający, ponieważ chwyt modelu Voyager należy do jednego z najlepszych na rynku nożowym. Wyraźne profilowanie, podcięcia pod palce, antypoślizgowa faktura to podstawowe atuty. Podczas pracy nóż nie stwarza dyskomfortu dzięki czemu nawet dłuższe działania nie są problemem.

Bardzo ważną zaletą jest zastosowanie blokady Tri-Ad Lock, która niejako dopełnia wyjątkowy zestaw cech noża Voyager. Blokada ta jest opatentowana przez firmę Cold Steel, a liczne testy potwierdzają, że jest wielokrotnie mocniejsza od mechanizmów stosowanych przez konkurencję. Podstawową innowacją jest zastosowanie stop pina, który pochłania naprężenia powstałe na styku głowni z blokadą. Dzięki niemu praktycznie nie istnieje możliwość przypadkowego złożenia noża podczas pracy.

Do przenoszenia noża w kieszeni służy klasyczne rozwiązanie
w postaci stalowego klipsa. W zestawie otrzymujemy również drugi celem zamontowania po przeciwnej stronie. Tylna cześć rękojeści została wyposażona w otwór na linkę zabezpieczającą – Lanyard Hole.

OSTATNIO PRZEGLĄDANE

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł