ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Pit Bull Lato 2018

Za oknami robi się coraz cieplej i coraz łatwiej zrzucamy z siebie kurtki zimowe, płaszcze i czapki. Kurtki przeciwdeszczowe częściej zastępowane są polarem lub bluzą z kapturem. To naturalne, bo nadchodzą upragnione ciepłe miesiące. W związku z tym nie mogliśmy się doczekać nowej kolekcji marki Pit Bull West Coast. Kolekcja na wiosnę i lato 2018 to znów szeroki wybór ciekawych modeli nie tylko kurtek tzw. wiatrówek ale i przede wszystkim t-shirty.

Wśród kurtek warto zwrócić uwagę na modele Athletic (cieszą się ogromną popularnością co sezon), które są lekkie a stanowią niezawodną barierę dla nieprzyjemnego wiatru. Ciekawymi modelami są Ragweed i Scripps - oba modele stylizowane na amerykańskie kurtki tzw. futbollówki znane z filmów prosto z USA. 

Koszulki na lato to na prawdę spora ilość modeli w różnych kolorach - takie klasyki jak Blue Eyed Devil lub California Dog, ale i nowości Thug Life lub Unleash the Beast - jak zwykle zaprojektowane tak aby wyróżniać się na ulicy.

Nowością w naszym sklepie są szorty marki Pit Bull West Coast m. in. Paolo Verde, Basker.

Tutaj znajdziecie wszystkie produkty marki Pit Bull, a przedmioty z nowej kolekcji oznaczyliśmy jako NOWOŚĆ. Zachęcamy również do przejrzenia naszego działu z nowościami bowiem znajdują się tam nie tylko ubrania ale i ciekawe pomysły na rozrywkę latem...

>>PRODUKTY PIT BULL<<

>>DZIAŁ NOWOŚCI<<