ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Turystyczne buty taktyczne

Buty taktyczne są niezbędne do działania nie tylko w trudnych warunkach pogodowych, ale także i w dowolnym środowisku, w którym wymagana jest odpowiednia ochrona stóp. Obuwie taktyczne przeznaczone jest do przemieszczania się w każdym terenie, począwszy od miejskiego kończąc na leśnym. Zapewnia użytkownikowi nie tylko wygodę, ale też bezpieczeństwo. Powinno gwarantować komfort podczas stąpania między innymi po śliskich kamieniach, gruzie, piasku czy korzeniach.

 

Jakie powinny być taktyczne buty turystyczne

Buty turystyczne powinny być ergonomiczne i wygodne, trwałe i lekkie. Odpowiednio dobrane buty wojskowe zapewnią właściwą cyrkulację powietrza oraz nie będą obcierać stopy. Ich podeszwy mają antypoślizgowe właściwości, a całość obuwia zapewnia wysokiej jakości ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. W naszym sklepie posiadamy różne rodzaje obuwia taktycznego, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź szczegóły oferty i wybierz taktyczne buty idealne dla siebie i swoich potrzeb.

 

Rodzaje obuwia taktycznego

  • - wyposażone w specjalną nieprzemakalną warstwę buty z membraną,
  • - letnie i przewiewne, oddychające buty przeznaczone na cieplejsze miesiące, posiadające niską cholewkę,
  • - ciężkie ocieplane buty zimowe, nieprzepuszczające wody,
  • - buty taktyczne górskie - przeznaczone do wędrówek po górach
  • - taktyczne obuwie przeznaczone do biegania; posiadające dobrą amortyzację pięty, charakteryzujące się lekkością i ergonomią
  • - buty trekkingowe używane do wędrówek po lasach lub niskich górach (wysoka bądź średnia cholewka),
  • - obuwie miejskie - posiadające elastyczną podeszwę, stabilne i wygodne buty przeznaczone do poruszania się po betonowej powierzchni miasta.

Wszystkie rodzaje obuwia taktycznego charakteryzują się usztywnionym stawem skokowym oraz zabezpieczeniem chroniącym wierzchnią część stopy oraz palca użytkownika przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Każdy prezentowany przez nas model to przykład niezwykle trwałego obuwia, chroniącego stopy przed nierównościami terenu, ekstremalnymi warunkami pogodowymi czy też wilgocią. Zobacz taktyczne buty oferowane w naszym sklepie.

 

Kto wykorzystuje buty taktyczne

Buty taktyczne ze względu na swoją jakość są często kupowane i wykorzystywane przez przedstawicieli formacji mundurowych, takich Wojsko, Policja, Straż Pożarna czy też Straż Graniczna. Znajdą jednak zastosowanie także w rękach każdej osoby, która lubi częste wypady w góry, weekendowe spacery w lesie czy też różnego rodzaju imprezy survivalowe, coraz bardziej popularne w ostatnich latach. Ze względu na zróżnicowaną ofertę naszego sklepu odpowiednią parę dla siebie znajdą wszyscy, począwszy do niedzielnych amatorów zbierania grzybów oraz łowienia ryb, poprzez myśliwych aż po przedstawicieli służb mundurowych, mających dość standardowego obuwia i poszukujących prawdziwej jakości.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Znajdziecie tu nie tylko obuwie wojskowe, ale też różnego typu produkty i akcesoria turystyczne. Tego typu artykuły doskonale sprawdza się nie tylko podczas weekendowych, czy wakacyjnych wyjazdów, ale także każdego dnia.

 

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł