ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Turystycze buty streetwear

Streetwear to styl, na który nie ma wpływu moda światowa, ponieważ stanowi on melanż sztuki, polityki i "atmosfery" panującej w danym czasie. Styl ten, często opiera się na pomysłach lat sześćdziesiątych oraz mody skate z lat osiemdziesiątych. Podstawą w stylu streetwear jest skupienie się na jakości oraz ponadczasowości i brak podążania za nowymi trendami. Streetwear to również totalny brak kontroli nad tym, co oznacza to słowo i jak definiowane są ubrania w tym stylu. Obuwie streetwear jest z pewnością dobrym rozwiązaniem dla ludzi młodych oraz dojrzałych, którzy nie boją się upublicznienia własnego "ja". Dzięki temu stylowi obuwia poczujemy się nie tylko wygodnie, ale też elegancko. Dzięki dobrze dobranemu obuwiu w stylu streetwear, możemy wyrazić swój indywidualizm, który jest niezmiernie ważny w dzisiejszych czasach charakteryzujących się podążaniem za schematami modowymi.


Buty streetwear a sport

Militarne obuwie streetwear w dużym stopniu łączy się z modą sportową, która łączy formalny i aktywny styl w jednym. Osoby korzystające z obuwia sportowego w stylu streetwear podkreślają, że buty te są wygodne i na swój sposób eleganckie. Często udaje się nam zauważyć, że stroje sportowe w dużej mierze przekształciły się w styl uliczny. Dzięki temu ludzie mogą ubierać się modnie nawet w odzieży sportowej. Typowa odzież sportowa noszona we współczesnych czasach to głównie bluzy z kapturem, kurtki bomber, legginsy czy trampki. W dużym stopniu czerpie ona z mody hiphopowej lat 90, która również zawierała elementy takie jak kurtka bomber czy czapka z daszkiem.


Dla kogo obuwie streetwear

Teraźniejsze buty w stylu streetwear jest zwykle pod wpływem aktualnych wydarzeń światowych, a często połączone są z elementami premium, a producenci tego typu obuwia współpracują z ekskluzywnymi markami. Wiele osób docenia modę streetwear za to, iż może być ona mocno neutralna i w ogóle nie musi spełniać jakichkolwiek założeń wyrażania siebie, aczkolwiek dla ludzi znających się na tym stylu od razu są w stanie go rozpoznać i wiedzieć czym interesuje się dana osoba, czym się zajmuje lub jaki uprawia sport. Pamiętajmy, że osoby często wstydzą się pokazać siebie wszystkim. Wolą intymność i pokazanie się w stylu neutralnym, ale jednocześnie chcą pokazać siebie osobom, z podobnymi zainteresowaniami. Podsumowując, obuwie w stylu streetwear jest wygodne, praktyczne i w zasadzie każdy może znaleźć w tym typie obuwia coś dla siebie. Nie jest ono również specjalnie drogie w porównaniu do innych stylów, które często sygnowane są nazwiskami sławnych osób.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł