ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

BLACK FRIDAY 2020

Black Friday jest to coroczne święto zakupów, które otwiera sezon zakupów przedświątecznych. Dzień piątkowych zakupów wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie w piątek po Dniu Dziękczynienia sklepy przyciągają klientów ogromnymi zniżkami. Wiele sklepów w Black Friday otwartych jest do późnych godzin albo i przez całą dobę i jest to najlepsza okazja do wybrania prezentów dla całej rodziny. Zwyczaj ten zrobił furorę na całym świecie. Również w Polsce dzień Black Friday przyjął się bardzo dobrze i w wielu sklepach widać ciekawe promocje przewidziane wyłącznie na ten dzień.

od 20 do 29 listopada
BLACK FRIDAY W SKLEPIE Z MILITARIAMI
W tym roku, jak i w poprzednich nas sklep również proponuje ciekawe promocje i znaczne obniżki na sporą część asortymentu. Specjalnie dla naszych klientów, tych nowych oraz stałych, przygotowujemy super promocje! My zaczynamy wcześniej - w piątek 20 listopada. W tym roku promocje wydłużamy aż do 29 listopada! Tak więc na pewno każdy będzie mógł skorzystać z promocji, jednak jak to zwykle bywa w Black Week, warto zajrzeć do naszego specjalnego działu z promocjami już na początku akcji!


BLACK FRIDAY W SKLEPIE STACJONARNYM
Idea zakupów Black Friday dotyczyła z początku zakupów wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Tak samo jest i u nas! Każdy, kto upatrzy sobie promocyjny produkt w naszym sklepie internetowym, może sobie go zamówić z dostawą do domu lub odebrać w naszym sklepie stacjonarnym. Wszystkie promocje w naszej witrynie obowiązują również właśnie w sklepie fizycznym, gdzie przed zakupem można śmiało produkt sprawdzić przed zapłatą. 


GDZIE PROMOCJE BLACK FRIDAY
W naszym sklepie internetowym przygotowujemy dla Państwa promocje dla produktów znanych producentów. W dniu 20 listopada w naszym menu znajdzie się specjalna zakładka "BLACK FRIDAY", która będzie spełniać rolę zbioru wszystkich artykułów w promocji, w jednym miejscu. Wszystkie te wyselekcjonowane artykuły będą widoczne już z atrakcyjnymi cenami, których rabat będzie sięgać aż do 70%! Pamiętaj zakładka BLACK FRIDAY ułatwi Ci zakupy w tym szczególnym okresie. Dodatkowo poniżej wskazujemy wybrane przez nas promocje. Wystarczy kliknąć interesującą Cię ofertę i zostaniesz przeniesiony w odpowiednie miejsce. Nowe promocyjne ceny będą widoczne dopiero od 20 do 29 listopada kiedy kończy się Black Week.


Sprawdź produkty tych marek objęte promocją:
SPERAS NORICA | GERBER

>>Wszystkie produkty w wyprzedażowych cenach<<

SPECJALNA PROMOCJA NA BLACK WEEK
Aby celebrować ten okres jeszcze bardziej, przewidujemy specjalną promocję na cały Black Week. Począwszy od piątku 20 listopada, a kończąc 29 listopada darmowa dostawa przysługuje przy zakupach powyżej 99zł! Tak więc można skorzystać podwójnie!

darmowa wysyłka dla zakupów powyżej 99zł