ACTIVE & FORWARD
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 8 pln, do darmowej dostawy brakuje 100 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Lornetki Delta Optical

(37 produktów)

lornetki (37)

Lornetki dla amatorów i profesjonalistów Delta Optical

Uwielbiasz obserwować przyrodę? Jesteś głodny wrażeń i w najbliższym czasie masz zamiar wybrać się do swojego ulubionego obserwatorium? Liczysz na spotkanie ciekawej zwierzyny? Mamy dla Ciebie kilka praktycznych gadżetów. Jeśli chcesz z bliska dostrzec nawet najmniejsze szczegóły, to zwróć uwagę na dostępne w tej kategorii produktów lornetki. Dosłownie na wyciągnięcie ręki masz markowe akcesoria, które na pewno Cię nie zawiodą o każdej porze dnia i roku. Dystrybuujemy lornetki dla profesjonalistów, ale mamy także typowy sprzęt turystyczny, który sprawdzi się między innymi na wszelkiego typu obozach i wyprawach. Zanim jednak z bliska scharakteryzujemy Ci poszczególne kolekcje pragniemy zwrócić Twoją uwagę na producenta z którym podjęliśmy stałą współpracę. Mowa tu oczywiście o marce Delta Optical, która ma polskie korzenie, ale jest rozpoznawalna na całym świecie. Fachowcom nie trzeba rekomendować produktów wywodzących się z tej firmy. Marka działa na rynku od ponad dwudziestu lat, cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników survivalu, pieszych i górskich wycieczek, ale także służ mundurowych. Z profesjonalnych latarek korzystają bowiem celnicy, wojsko, leśnicy i wiele innych służb.

Typowe lornetki turystyczne

Jeśli jesteś fanem podróżowania i jeśli lubisz wgłębiać się w historię danego miejsca, to podczas zwiedzania okolicznych zabytków może Ci się przydać jedna z lornetek turystycznych marki Delta Optical. Charakteryzując ten sprzęt już na pierwszy plan wysuwają się jego wymiary. Lornetki są bardzo kompaktowe, mieszczą się nawet do małego bagażu podręcznego i dzięki temu możne je mieć zawsze pod ręką. Jeśli natomiast chodzi o wykorzystywane technologie, to producent także stanął na wysokości zadania i zastosował wiele innowacyjnych rozwiązań. Lornetki mają dobre parametry techniczne, mogą nawet dziesięciokrotnie powiększać różne obiekty i posiadają soczewki z powłokami antyrefleksyjnymi. Dzięki tym patentom przyrodę, zwierzęta i różne obiekty można obserwować nawet w bardzo słoneczne dni. Na wyróżnienie zasługują także kolory lornetek dostępne w tej kolekcji. Mamy tu do czynienia z odcieniem żółtego, niebieskiego, czerwonego i czarnego. Taka różnorodność sprawia, że lornetki świetnie dopasują się do gustu wielu osób. Według nas, te turystyczne gadżety mogą być wykorzystywane przez dzieci, młodzież i osoby dorosłe.
Lornetki dla profesjonalistów
W dostępnych w naszym sklepie kolekcjach lornetek marki Delta Optical można także trafić na serię produktów dedykowanych dla profesjonalistów. Wspomniane już wcześniej służby mundurowe na pewno nie pogardzą jednym z najnowszych okazów jakim jest lornetka Delta Optical One. Jak się okazuje jest to jedna z najmniejszych lornetek na świecie, które kryje w sobie 32 milimetrowy obiektyw. Model jest bardzo elegancki, ma kompaktowe wymiary i jednocześnie charakteryzuje się sporą odpornością na działania czynników zewnętrznych. Lornetka została wyposażona także w wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe, wewnętrzne ogniskowanie i pryzmaty dachowe. Jeśli chodzi o kolejne lornetki dla profesjonalistów, to w tym dziale produktów wszyscy eksperci znajdą także lornetkę z kompasem. Akcesorium dedykowane jest przede wszystkim do obserwacji na wodzie. Sprawdzi się więc u żeglarzy, na kajakach i podczas wielu akcji służb ratowniczych. Co warto także dodać lornetka poza kompasem ma wbudowany dalmierz optyczny. Taki gadżet ułatwia na przykład obliczanie dystansu ze środka jeziora do brzegu. W znajdujących się u nas kolekcjach można trafić także na latarki Delta Optical przeznaczone do pracy w nocy oraz w mgliste, deszczowe i pochmurne dni. Każdy więc może znaleźć coś dla siebie.

Dla kogo lornetki Delta Optical?

Biorąc pod uwagę różnorodny asortyment, przystępne ceny oraz spory wybór można śmiało stwierdzić, że wszystkie lornetki wywodzące się z tej polskiej firmy mogą być wykorzystywane przez osoby w każdym wieku. Jeśli nawet nie mamy doświadczenia w dobieraniu takich akcesoriów i jeżeli na przykład po raz pierwszy jedziemy na biwak, to na kartach naszych produktów można znaleźć dokładny opis, specyfikację techniczną oraz przeznaczenie lornetek. Mamy nadzieję, że wszystkie opisy będą na tyle czytelne, że każdy dokona prawidłowego wyboru. Sprzedawane przez nas lornetki mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez obserwatorów przyrody, przez myśliwych i przez wszystkie służby mundurowe. Produkty spełniają określone normy, wyposażone są w nowoczesne technologie, nie groźnie im różne czynniki atmosferyczne i przeważnie w zestawach mają funkcjonalne etui. Jeśli zatem poszukujesz profesjonalnej lub mniej profesjonalnej lornetki, to zapraszamy Cię do przeglądania wszystkich produktów dostępnych w tym dziale. Od kilku dobrych sezonów współpracujemy z tą polską marką, ciągle dodajemy jakiś nowy asortyment i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wszystkie produkty wzbudzają zainteresowanie wśród naszych klientów. Każdemu kto będzie mieć problem z doborem właściwego akcesorium chętnie pomożemy. Odpowiemy na wszystkie pytania i dobierzemy właściwą lornetkę. Marka Delta Optical przez ponad dwie dekady działalności zasłynęła nie tylko na polskim, ale także na zagranicznym rynku, a co za tym idzie produkty dosyć często wybierane są przez klientów zagranicznych. W końcu każdy profesjonalista chciałby mieć do czynienia z małą latarką dającą spore możliwości. Producent od zawsze stawiał na nowoczesne technologie, często wykorzystuje innowacyjne soczewki i wie jakie dodatkowe funkcje powinna mieć dobra lornetka. Nasz sklep zdecydowanie rekomenduje tą markę i wybór poszczególnych lornetek poleca także na prezent. Każdy pasjonat przyrody, fotografii, militariów i survivalu na pewno ucieszy się z takiego podarunku. Trzeba tylko dobrać produkt o właściwych cechach, wziąć pod uwagę zainteresowania osoby obdarowywanej i modny prezent gotowy. Na koniec dodamy jeszcze tylko, że w szybki sposób realizujemy wszystkie zamówienie, oferujemy bezpieczne metody płatności i na bieżąco informujemy naszych klientów o statusach przesyłki.